DOPRAVA A TERMÍN DODÁNÍ

Cena dopravy je již zahrnuta v ceně altánu.
Vzhledem k tomu, že se Vámi vybraný altán nebo zahradní domek vyrábí dle vašich konkrétních požadavků a na míru, je doba dodání přibližně 6-10 týdnů.

 

Příjezdová cesta musí být průchodná pro větší nákladní vozidlo (40 t). Ve většině případů se jedná o kamion s návěsem. Takové vozidlo je dlouhé asi 18 metrů. Řidič potřebuje prostor pro otočení a větší parkovací plochu pro vyložení zboží. Řidič má v kamionu vysokozdvižný vozík, kterým může zboží dovézt i na vzdálenost max. 150 m pokud není možné zaparkovat blíže.

Dodávka je obvykle od 7:00 do 20:00 od pondělí do pátku. Včas Vás kontaktujeme telefonicky a upřesníme datum a čas dodání. Vzhledem k nepředvídatelné dopravní situaci nelze předem určit přesný čas, neboť kamion k vám jede z Nizozemska. Pokud byste v daný čas nemohli být doma, určitě se najde někdo z rodiny nebo okruhu přátel, kdo by mohl zboží převzít za vás.

Uvědomte si, že dohodnutou dodávku nelze v krátké době odložit, protože speditér musí přepravu plánovat dlouhodobě dopředu. Navíc jsou přívěsy naloženy několik dní předem.
Za případnou změnu dodání si spediční společnost účtuje 3.500 Kč.
Rozsah dodávky a balení
Všechny zahradní altány a domky Lugarde jsou zabaleny do ekologické fólie, kterou můžete znovu použít. Při dodání obdržíte praktickou sportovní tašku se stavebním výkresem, seznamem materiálů, montážními pokyny a veškerým montážním materiálem. Doporučujeme zkontrolovat obsah do osmi dnů od přijetí dodávky pomocí přiloženého seznamu materiálů a v případě (neočekávaných) chybějících nebo poškozených částí nás prosím kontaktujte na tel: 728862652