SOUČASNOST LUGARDE

Nizozemská rodinná firma Lugarde nabízí již od svého vzniku v roce 1978 vysokou kvalitu za slušnou cenu. Máme vlastní výrobní, konstrukční a výkresové oddělení, díky čemuž jsme zcela flexibilní a schopni nabídnout vynikající kvalitu i pro zakázkové designy. Věděli jste, že několik slavných Holanďanů již vlastní altán nebo srub vytvořený Lugarde? Nizozemská královská rodina a další evropské královské rodiny důvěřují našim výrobkům a mají ve svých zahradách výrobky Lugarde. To je uznání naší vynikající kvality, na kterou jsme velmi hrdí. 


HISTORIE LUGARDE 

Bertus Wuestman, zakladatel Lugarde, pracoval v mládí se svým otcem jako pokrývač. Zákazníci brzy chtěli nejen doškovou střechu, ale také se zajímali o koupi letních domů a altánů. V roce 1978 vyvinul Bertus altán s doškovou střechou, a to byl  začátek Lugardeho příběhu. Následovalo mnoho dalších altánů, s jinými druhy střešních materiálů, a během této doby se Lugarde rozšířil na firmu nabízející desítky zahradních domků a altánů spolu s dalšími produkty.  Bertus stále pracuje v rodinném podniku. Jeho dcera Andrea a syn Thomas také nyní pracují pro Lugarde. Andrea Wuestman je ředitelkou od roku 2016.  Dnes pro Lugarde pracuje přibližně 80 lidí ve správě a výrobě a jejich primárním cílem je zajistit, aby byl každý zákazník zcela spokojen.

 

INOVACE

V roce 2001 vyvinul Lugarde systém "Prima 3 = 1". Boční stěny tohoto systému se skládají z frézovaných částí stěny, které přesně zapadají do odpovídajících rohových sloupků. To je možné pomocí hliníkových pásů. Jsou umístěny na vnitřní straně rohových sloupků. Tento systém zvyšuje pevnost a odolnost našich altánů a přitom umožňuje pohyb dřeva, který je jeho přirozenou vlastností. Stěny jsou sestaveny bez hřebíků nebo šroubů. Systém "Prima 3 = 1" znamená, že naše letní domy lze jednoduše sestavit. (Prima system mají všechny altány v naší nabídce kromě domku KARIN)

Druhým novým systémem od Lugarde  je "Pro system", který má robustní vrstvené sloupky o rozměrech 14 cm x 14 cm, do kterých se stěnové prvky snadno zasunou. Naše produkty Pro-system poskytují velmi robustní a moderní vzhled. (Pro system má prosklený domek KARIN v naší nabídce)

z historie Lugarde
z historie Lugarde