IZOLACE

Pokud si přejete, aby byl váš letní dům při dodání izolován, můžete si vybrat z naší nabídky izolačních systémů. Můžete zvolit  podlahovou izolaci, nebo izolaci stropu. U některých altánů lze také zvolit izolaci  stěny.  Samozřejmě můžete také kombinovat různé typy izolací. 


Pokud plánujete váš altán nebo srub využívat  jako obývací prostor, doporučujeme vám jej izolovat. Váš letní domek byste mohli použít jako zahradní kancelář, fitness centrum, další obývací pokoj nebo rekreační dům. Izolace vám umožní užívat si letní altán  i v chladnějších měsících. 

Střešní izolace

- 4 cm silné izolační panely (60 x 120 cm) 

- Tepelná vodivost (Lambda hodnota 0,027 W/m) 

- Snadná instalace, ekologické materiály, certifikované CE, se schválením FM

- Panely jsou vyrobeny z nevláknité tvrdé pěny PIR s minerálními skleněnými vlákny na obou           stranách

- K zajištění izolace  mezi šindeli a střešním obložením se používají lepenkové hřebíky.  V               případě plochých střech se izolace instaluje zevnitř a je potřeba doobjednat strop.  

Izolace na stěně

- Extra vnitřní stěna vyrobená z 19 mm silných stěnových panelů, které se díky systému pera a     drážky snadno zasouvají.

- Tlakem ošetřené nosníky jsou připevněny ke stěnám. Speciální upevňovací spony pro nosníky   (součástí balení) umožňují, aby se vnější stěny pohybovaly nezávisle na vnitřních stěnách 

- Fólie odolná proti vlhkosti Špičková izolace o tloušťce 3 cm 

 Izolace podlahy

Skládá se z tepelných desek (60 × 120 cm) o tloušťce 4 cm Panely jsou umístěny mezi tlakově ošetřené podlahové nosníky Tepelné panely dokonale zapadají mezi podlahové kolejnice a poskytují optimální izolaci