VOLITELNÝ NÁSTŘIK (není zahrnut v ceně)

Celý altán bude ošetřen impregnačním nástřikem zvenku i uvnitř dle vaší volby odstínu. Ošetřeny budou i partie, které po smontování již nebudou dostupné. Nástřik zajišťuje primární ochranu proti plísním a houbám v průběhu jednoho roku od montáže. Altán je potřeba dále ošetřit nejpozději do roka proti povětrnostním podmínkám. Nástřik lze použít pro stěny, okna, dveře a volitelnou podlahu.

Cena se odvíjí dle velikosti dřevostavby, zašlu ji emailem. 

VOLITELNÝ NÁTĚR (není zahrnut v ceně)

Celý altán bude ošetřen zvenku nátěrem dle vaší volby odstínu, uvnitř bude ošetřen bezbarvým nástřikem. Lugarde používá kvalitní barvy Sigma. Barvy Sigma zajišťují perfektní ochranu proti UV-záření, plísním, houbám a vlhkosti. Jsou na vodní bázi a šetrné k přírodě. Celá stavba je nejprve ošetřena základním bezbarvým nátěrem a poté natřena barvou Sigma. Toto ošetření zajišťuje ochranu na cca 5 let (v závislosti na místních podmínkách). Nabízíme dodání náhradní barvy Sigma spolu s altánem (2,5l = 1.350 kč). Odstíny jsou označeny RAL číslem. Vzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy.

Nátěr lze použít pro stěny, okna a dveře, můžete si zvolit dva odstíny (jeden pro stěny altánu a druhý pro okna a dveře). Cena se odvíjí dle velikosti dřevostavby, zašlu ji emailem.

Možná byste altán raději natřeli sami? Prosím mějte na paměti, že před montáží je třeba ošetřit všechny části prostředkem regulujícím vlhkost, protože po smontování  nebudou některé části přístupné. Nebo si nechte v naší továrně předem ošetřit altán sprejovým impregnačním nástřikem, bude tak chráněn prvních šest až dvanáct měsíců a poté stačí pouze natřít povrch. Při nákupu volte takovou barvu, která bude altán chránit proti vlhkosti a bude poskytovat odpovídající ochranu proti UV záření.